قیمت مبلمان استیل

قیمت مبلمان استیل

به طور کلی این نوع مبلمان ها (مبلمان استیل)  به خاطر نقوش زیبا و استفاده از چوب های مقاوم و با استحکام نظیر گردو یا راش و بهره گیری از هنر منبت کاری و رنگ آمیزی شیک و چشم نواز آن از قیمت بالا تری به نسبت مبلمان های دیگر برخوردار هستند.

قیمت مبلمان استیل

انواع مبلمان

به طور کلی اگر بخواهیم انواع مبلمان را به صورت کلی دسته بندی کنیم . انواع مبلمان به سه دسته تقسیم می شوند 1.مبلمان راحتی 2. مبلمان استیل 3. مبلمان کلاسیک که ر این مقاله به مبلمان استیل می پردازیم و در مقاله های بعدی به طور مفصل راجب 2 دسته دیگر توضیحاتی کاملی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. اگر بخواهیم به انواع مبلمان استیل بپردازیم می توان به مبل استیل ایتالیایی ، مبل استیل ترک ، مبل استیل کلاسیک و … اشاره داشت اما قیمت انواع مبل جایی که می توانید در آن تنوع بالایی را ببنید یافت آباد است و در این زمینه مبل استیل یافت آباد زبانزد است . اغلب مشتریان به دنبال قیمت مبل نیمه استیل ، قیمت مبل یافت آباد ، قیمت مبل استیل در یافت آباد و …

تفاوت های میان مبلمان راحتی و مبلمان استیل

از تفاوت هایی که بین مبل استیل و مبل راحتی وجود دارد می توان به ساختار آن اشاره داشت . در ساختار مبل راحتی از تخته چوب استفاده می شود ولی در مبل استیل از کلاف استفاده می شود ، در مبل راحتی قسمت اعظم این نوع مبل را پارچه تشکیل می شود و به این خاطر است که مبلمان استیل بسیار مقاوم تر از مبلمان راحتی هستند و از لحاظ وزنی نیز قابل قیاس با مبلمان راحتی نیست مبلمان استیل وزن سنگین تری را دارد و مقاوم بودن و دوام آن نیز بسیار بالا تر از مبلمان راحتی است.

جنس مبلمان استیل 

معمولا جنس مبلمان استیل از چوب های مقاومی نظیر چوب گردو ، راش ، چنار ، چوب سفید و … استفاده می شود که بهترین آنها چوب گردو و راش است که بسیار مقاوم و با دوام هستند و علت سنگین آن نیز هم همین چوب های مقاوم و سنگین است.

نقش و نگار بر روی مبلمان استیل :

به طور معمول این نوع مبلمان ها (مبلمان استیل) دارای تاج هستند و بر روی تاج و بدنه این نوع مبلمان کنده کاری ها و نقوشی را به وجود می آورند که اغلب آنها توسط افرا ماهر و چیره دست انجام می شود که به آن به اصطلاح منبت کاری نیز  به آن می گویند.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star