خرید مبل

خرید مبل

خرید مبل مناسب

تولیدی مبل آرال : در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با توجه به تنوع بسیار بالا انواع مبلمان ، مبل مناسب با سلیقه و فضای خود را با رعایت کردن یکسری  نکات ساده اما مهم و اساسی به خوبی انتخاب کنید.

در جامعه امروزی مبلمان دیگر یک کالا یا وسیله تجملاتی در خانه به حساب نمی رود بلکه تبدیل به یک کالای مصرفی و کاربردی برای هر خانه تبدیل شده است. متاسفانه بیشتر ما در هنگام خرید مبل بیشتر به ظاهر و زیبایی مبل توجه میکنیم در صورتی در خرید مبل باید یکسری فاکتور ها را در نظر داشته باشیم باید مبلمانی که تهیه میکنیم علاوه بر زیبایی به راحتی و تناسب آن با فضای خانه یا محل کار باید توجه کرد مبلی که تهیه میشود باید مناسب با فضایی باشد که برای آن در نظر گرفته ایم.

در خرید یکدست مبلمان باید به پایه های آنها نیز توجه داشت معمولا پایه های مبل های فرفوژه پایه های خوبی نداردند و از استحکام و دوام خوبی برخوردار نیستند ولی در مبلمان های راحتی پایه ها بسیار محکم و دارای استکام بالایی هستند.

نکته دیگر که معمولا به آن توجه دارند این است که باید فضایی که مبل را می خواهند در آن قرار دهند را بررسی کنند تا در هنگام خرید دچار مشکل نشوند و یا بعد از خرید مشکلی برای اندازه آن نداشته باشند.

خرید مبل کوچک و کمجا

امروزه دیگر مبلمان های کلاسیک جای خود را به مبلمان های راحتی و کوچکتر داده اند و طرفداران و خواهان این نوع مبل ها خیلی کم شده اند و بیشتر به سمت مبلمان راحتی و با حجم کمتر جذب شده اند . چند سال پیش مبلمان های ال طرفداران بسیاری پیدا کرده بود اما در زمان حال دیگر محبوبیت آنچنانی در بین مردم ندارد و بیشتر به سمت مبلمان های راحتی کوچک میروند زیرا هم تا حد زیادی نیاز ها را بر طرف میکند و هم از حجم کمتری نسبت به مبلمان های ال یا کلاسیک بر خوردار است.

خرید مبل شیک و بروز

امروزه جنسهای پارچه ای که از آن برای ساخت و طراحی مبلمان استفاده می شود نیز تا حدودی تغییر و تحول داشته است به عنوان مثال:

نانوسرتكس نوعی پارچه جدیدی است که به تازگی از آن در این صنعت استفاده می شود، از ویژگی های این نوع پارچه که مشکل خیلی از مشتریان است می توان به مقاوم بودن ان در مقابل مواد شمیایی اشاره کرد به طوری که لکه هایی مانند جوهر ، خون و هر نوع مایع دیگری را می توان به راحتی از روی آن با استفاده از یک دستمال نم دار پاک کرد.

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star