تولیدی مبل

تولیدی مبل

تولیدی انواع مبل

تولیدی مبل آرال : در جامعه امروزه کمتر کسی پیدا می شود که از نقش عمده و بسازای مبل در طراحی و دکوراسیون داخلی بی خبر باشد و عمدتا همه اقشار جامعه به امر واقف هستند. مبلمان درواقع بار زیادی در زمینه ی دکوراسیون و طراحی داخلی را به دوش می کشد. پس باید در اتخاب  و خرید آن بسیار توجه داشت تا شاهد مبلمانی همگام و متناسب با طراحی داخلی خانه باشید و جلوه ی خانه را دو چندان کند.برای همین در این مقاله سعی کردیم تا انواع و اقسام مبلمان های رایج و محبوب در بین مردمرا برای شما معرفی کنید تا در تهیه و انتخاب آن به شما کمک کنیم تا در هنگام و بعد از خرید رضایت کام را از خرید و مبلمان خود داشته باشید.

تولیدی مبل راحتی :

مبل راحتی نیز به دو دسته تقسیم می شوند مبلمان هایی که کاملا راحتی هستند بیشتر برای استراحت و مصارف این چنین استفاده می شود و نوع دیگر که به اصطلاح نیمه راحتی محسوب می شوند که شکل و شمایل و سبک رسمی تری دارد و برای پذیرایی از مهمانان مناسب است و رسمی تر از مدل اول به شمار می آید. این نوع مبلمان تمامی سلیقه ها را پوشش می دهد و مناسب رای ست کردن با انواع دکوراسیون های داخلی بشمار میرود. و میتوان آن را با انواع دکوراسیون ها و سلیقه ها ست کرد.

تولیدی مبل کلاسیک :

این نوع سبک کاملا متمایز است با مبلمان راحتی ، در این سبک که معمولان آن را بیشتر خانه های لوکس بزرگ استفاده می شود . این نوع مبلمان یکی از زیبا ترین و شیک ترین ها در زمینه مبلمان به حساب می آید. و همیشه خریداران و طالبان خاص خود را دارد.معمولا در این مبلمان چوبی قاب طلایی نقش اساسی دارد و به قول معروف اساس کار است و معمولا بر روی این قاب طلایی نقوش و طرح های بسیار زیبایی با استفاده از منبت کاری کار می شود که جلوه آن دو چندان می شود.

تولیدی مبلمان سلطنتی :

این نوع مبلمان تفاوتی که با مبلمان های کلاسیک دارد در این است که در خاص و ظریف تر بودن طرح آن است.این تفاوت ها را میتوان این چنین بیان کرد که طراحی دسته پایه و رنگ طلایی استفاده شده در آن چشمان هر مخاطبی را به خود خیره میکند و طرح هایی که بر روی آن ایجاد میشود خاص و توسط کار دست و با دقت و ظرافت زیادی انجام می شود. این نوع مبلمان به خاطر طراحی خاص و ظریف خود ، مخاطب خاص خود را دارد و معمولا کسانی که به شیوه زندگی سلطنتیو خاص غلاقه دارند طالب و خواهان این نوع مبلمان هستند.

تولیدی مبل چوبی :

این نوع مبلمان حس خوب و صمیمی به ما می دهد و طراحی زیبای آن همه سلیقه ها را پوشش می دهد.در این نوع مبلمان نکته اساسی و مهم نوع چوب استفاده شده در آن است.نکته مهم در این است که باید توجه داشته باشید که تمامی بدنه آن از یک نوع چوب استفاده شده باشد یا اگر از دو نوع چوب در آن استفاده شده باشد باید توجه داشته باشید که میزان سختی و مقاومت آن در یک سطح و اندازه باشد.و نکته دیگری که در انتخاب و خرید این نوع مبلمان باید به آن توجه داشت تعداد گره های موجود در چوب است هرچه تعداد گره ها کمتر کیفیت و نوع چوب بهتر است.

تولیدی مبلمان چرمی :

این نوع مبلمان زیبایی و روح تازه و متفاوتی را می تواند به خانه یا محل کار شما بیافزاید و جلوه ای لوکس به خانه یا محل کار تان ببخشد.از مزیت های این نوع مبلمان به روکش چرمی آن باید اشاره کرد این نوع روکش ها طی مرور زمان از زیبایی آن کم که نمی شود هیچ بلکه به زیبایی آن افزوده می شود.به همین دلیل برای خانه هایی با بچه های زیاد گزینه مناسبی است زیرا نه دچار فرسودگی می شود و نه دچار استهلاک می شود.و اگر دچار لک و کثیفی شود به راحتی پاک  می شود و با استفاده از واکس مخصوص آن می توان زیبایی آن را دو چندان کرد.

تولیدی مبل ال :

امروزه در میان مردم در سراسر دنیا مبلمان ال از جایگاه خوبی بر خوردار است مخصوصا برای آپارتمان نشینان شاید علت آن هم این موضع باشد که مبلمان ال به راحتی جوابگوی مهمانان زیاد و مهمانی های شلوغ است و یکه دیگر از علت های آن این است که این مبلمان به راحتی با محیط و فضای پیرامون خود ست می شوند و متناسب با هر دکوراسیون می باشند. از دیگر فواید و یا کاربرد این نوع مبلمان می توان به این ویژگی یعنی تقسیم فضای نشیمن اشاره کرد و آن را از لحاظ چینشی می توان به چندین روش و متناسب با فضا و دکوراسیون خانه چینش آن را تغییر داد.

تولیدی مبلمان سنتی ایرانی:

این نوع مبلمان ها ، مبلمانی نیمه مدرن به حساب می آید و برای شمایی که خواهان طراحی و دکوراسیون ایرانی هستید و می خواهید مدرن بودن نیز برایتان مهم است ما به شما این نوع مبلمان را توصیه می کنیم . این نوع مبلمان در عین طراحی سنتی و ایرانی خود از ظرافت ها و زیبایی های خاصی برخوردار است تمامی طرح و نقش آن توسط دست  و با دقت و ظرافت خاصی انجام می شود که چشمان هر مخاطبی را به خود خیره میکند.

تولیدی مبلمان مدرن و هوشمند:

این نوع مبلمان بسیار راحت است و هنگام استراحت بر روی آن کمترین ناراحتی ایجاد نمی شود، علت اینگه به آن هوشمن گفته می شود دلیل آن فوم های هوشمند و حالت پذیر ان است (حافظه دار) این فوم ها به وزن و دما فردی که بر روی ان می نشیند واکنش نشان داده و فرم و شکل آن تغییر میکند و نسبت به آن واکنش نشان می دهد.این فوم ها در مقابل قارچ و باکتری و… مقاوم است و این مزیت بسیار مهم و خوبی برای این نوع مبل به حساب می آید که آن را متمایز می کند. و مهمتر از همه مقاومت و واکنش دادن در مقابل فشار وارد به آن به عنوان مثال اگر یک مبل دونفره دو نفر بروی یک مبل نشسته باشد در صورت جابه جا شدن ، نشستن و یا پاشدن یکی از این دو نفر فشار یا تغییری را نفر دوم احساس نمی کند. و راحتی آن بهم نمی خورد.

تولیدی مبل تک نفره:

مبل های تک نفره مناسب برای استفاده در فضا های کوچک هستند و این مبلمان می تواند در هر فضایی یا هر قالبی ظاهر شوند و مناسب باشند.از این نوع مبلمان می توانید در هر کجا یا هر فضایی در خانه خود استفاده کنید .با توجه به چهره خاص و زیبا این نوع مبلمان ، می تواند روحی تازه ای با فضای آنجا ببخشد و فضای آنجا را دگرگون کند. این نوع مبلمان بهترین گزینه برای قرار گرفتن در کنار کنسول یا پنجره است و برای استراحت های کوتاه مدت گزینه خوبی است.

تولیدی شزلون:

این نوع مبلمان غالبا به صورت تک در فضاهای در دکوراسیون داخلی قرار میگرند و در طرح های آن معمولا دسته هایی قوس دار دیده می شوند. این مبلمان معمولا احساس راحتی مطلوبی را به همراه ندارند. این نوع مبلمان نیز به چندین دسته و نوع تقسیم می شود در اینجا به چند نوع ان اشاره میکنیم : تاجدار ، سلطنتی ، مدرن ، اسپرت و …

Summary
Review Date
Reviewed Item
امتیاز این صفحه
Author Rating
51star1star1star1star1star